NASZE OSIĄGNIĘCIA

Sukcesy uczniów w konkursach polonistycznych

Cztery uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - pięcioro laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpus Mitologiczny" - 21 uczniów z wyróżnieniami w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka".

Miło nam poinformować, że uczniowie klas siódmych i gimnazjalnych odnoszą w tym roku znaczące sukcesy w konkursach polonistycznych. Do finału Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego zakwalifikowały się: Zuzanna Kasprzak (kl. III gimnazjum) oraz Helena Sitarek, Natalia Ryś i Alicja Seniuk z klas siódmych. Ponadto pięcioro uczniów zostało laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpus Mitologiczny"  (Jakub Cisło, Natalia Ryś, Helena Sitarek - II miejsce, Aleksander Fryzeł i Natalia Perz - III miejsce). Innym wspaniałym osiągnięciem były dokonania naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka". W sumie aż dwadzieścia jeden osób otrzymało wyróżnienie.  Wśród nich pięcioro uczniów zostało uhonorowanych nagrodami za bardzo dobry wynik (Zuzanna Kasprzak, Marta Brauncajs, Natalia Ryś, Weronika Pietrasik, Bartosz Baum), a Konrad Truskolaski zdobył tytuł laureata, uzyskując II miejsce w kraju w swojej kategorii wiekowej. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.