NASZE OSIĄGNIĘCIA

• W dniach 14 - 15 października 2023 odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowa Krzysztofa Matyjaszczyka.

Adam Bednarek - uczeń kl. VIII c brał udział w tej imprezie sportowej. To pierwsze zawody pływackie Adama w tym sezonie.

Adam zrealizował pierwsze życiówki sezonu i zwyciężył w 2 konkurencjach: 50 m stylem dowolnym i 100 m stylem dowolnym.

Tym samym powiększył swoje konto medalowe o kolejne 2 złote krążki w kategorii wiekowej Junior Młodszy Rocznik 2029.

13.11.2023 15:37 | więcej »
  • Miło nam poinformować, że w roku szkolnym 2017/2018 w gronie laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych znalazło się siedmioro uczniów SP ZNP, którzy odnieśli imponujące sukcesy w 8 konkursach.

W dniu 11.04.2018 odbyła się uroczysta gala zorganizowana przez Kuratorium Oświaty i Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Bohaterami tej uroczystości byli uczniowie szkół podstawowych i klas gimnazjalnych z województwa łódzkiego - laureaci tegorocznych konkursów kuratoryjnych z różnych przedmiotów. Uczniowie odebrali dyplomy i nagrody, a towarzyszący im nauczyciele otrzymali listy gratulacyjne. Naszą szkołę reprezentowało pięcioro siódmoklasistów i dwoje gimnazjalistów. Laureaci Wojewódzkiego Konkursu dla Szkół Podstawowych to: Helena Sitarek - jedyna w województwie łódzkim uczennica, która w tym roku szkolnym została laureatką dwóch konkursów przedmiotowych (język angielski i język niemiecki) i jednocześnie finalistką konkursu polonistycznego; Natalia Ryś (język polski), Alicja Seniuk (język polski, finalistka konkursu matematycznego), Piotr Czyżewski (język angielski) i Nina Zugaj (język angielski). W bardzo trudnych konkursach wojewódzkich dla gimnazjalistów tytuł laureata otrzymali: Maciej Kopczyński (język niemiecki) i Zuzanna Kasprzak (biologia i tytuł finalistki w konkursie z języka polskiego). Naszym wspaniałym laureatom serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Jednocześnie dziękujemy opiekunom laureatów za zaangażowanie w długotrwały proces przygotowania uczniów do kolejnych etapów konkursu i przekazaną wiedzę.

18.04.2018 14:17 | więcej »
  • Cztery uczennice w finale Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego - pięcioro laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady "Olimpus Mitologiczny" - 21 uczniów z wyróżnieniami w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka".
    18.02.2018 20:00 | więcej »
  • Ola Karcz i Marysia Makuch urzekły jurorów interpretacją poezji Anny Kamieńskiej i ks. Janusza Pasierba.

18.02.2018 19:40 | więcej »